STACORE STOPKA CLD — Uniwersalna, sztywna stopka do urządzeń audio. Masywne i starannie wykonane stopki, zapewniające solidną podstawę  i kontrolę wibracji. Każda stopka wykonana jest z wyselekcjowanego sonicznie gatunku stali nierdzewnej oraz z najwyższej jakości naturalnej skały łupka włoskiego w warstwowej konfiguracji tłumiącej (Constrained Layer Damping, CLD).

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów, konstrukcja stopki zaprojektowana jest w oparciu o czyste prawa fizyki zastosowane do audio. Zewnętrzna stalowa obudowa zapewnia sprzężenie o niskiej impedancji z obudową urządzenia systemu audio, a łupek podobne sprzężenie do podstawy. Specjalnie dobrana warstwa wiskoelastyczna scala oba te materiały i skutkuje wysoce wytłumioną, sztywną konstrukcją. Waga stopki jest również jej atutem, gdyż w połączeniu z wysokim wytłumieniem zapewnia dodatkową redukcję drgań poprzez efekt masy.

Stopki STACORE CLD doskonale sprawdzają się zarówno jako samodzielny produkt oraz jako doskonały interfejs między urządzeniami audio a platformami antywibracyjnymi STACORE. Użyte w ten sposób, zwiększają efektywność pracy naszych platform, pomagając odsłonić wyrafinowane aspekty dźwiękowe.

Wymiary: 55mm (D) x 38mm (H) Waga: 365 g Otwór montażowy od góry: M10

Maks obciążenie: 30kg/stopka