Masywne i starannie wykonane stopki antywibracyjne. Każda stopka wykonana jest z wyselekcjowanego sonicznie gatunku stali nierdzewnej oraz z najwyższej jakości naturalnej skały łupka włoskiego w warstwowej konfiguracji tłumiącej (Constrained Layer Damping, CLD).

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów, konstrukcja stopki zaprojektowana jest w oparciu o czyste prawa fizyki. Zewnętrzna stalowa obudowa zapewnia sprzężenie o niskiej impedancji z obudową urządzenia systemu audio, a łupek podobne sprzężenie do podstawy. Specjalnie dobrana warstwa wiskoelastyczna scala oba te materiały i skutkuje wysoce wytłumioną, sztywną konstrukcją. Waga stopki jest również jej atutem, gdyż w połączeniu z wysokim wytłumieniem zapewnia dodatkową redukcję drgań poprzez efekt masy.

Nasze stopki CLD doskonale sprawdzają się zarówno jako samodzielny produkt oraz jako doskonały interfejs między urządzeniem a platformami antywibracyjnymi STACORE. Użyte w ten sposób, zwiększają efektywność pracy platform, pomagając odsłonić wyrafinowane aspekty dźwiękowe.

Wymiary: 55mm (D) x 38mm (H)
Waga: 365 g
Otwór montażowy od góry: M10  
Maks obciążenie: 30kg/stopka