STACORE ADVANCED – wychodząc z już robiącej wrażenie swą pracą platformy STACORE BASIC, wykonanie ADVANCED przenosi ją w inny wymiar w sensie dosłownym. Jest to unikalna na rynku pneumatyczna platforma antywibracyjna oferująca dwa stopnie odprzęgania i tłumienia drgań, pneumatyczny oraz nadbudowany na nim stopień mechaniczny. Dodanie tego drugiego stopnia, opartego na łożyskach kulkowych, istotnie zwiększa skuteczność pracy platformy w wymiarach związanych z ruchem w płaszczyźnie równoległej do podstawy. W ten sposób STACORE ADVANCED uzyskuje tzw. pełne sześcioosiowe odprzęganie drgań – Święty Graal systemów kontroli wibracji.

Użyte łożyska kulkowe stanowią oryginalne rozwiązanie STACORE, zapewniające optymalną współpracę ze stopniem pneumatycznym, doskonałą skuteczność oraz trwałość dzięki starannie dobranym materiałom. W przeciwieństwie do większości łożysk dostępnych na rynku, łożyska w platformie STACORE ADVANCED są wykonane z bardzo twardych materiałów takich jak hartowanej na wskroś stali szlachetnej i węglika wolframu. Dzięki czemu w połaczeniu z ich specjalną konstrukcją uzyskuje się kontrolę nad najmniejszymi drganiami w długim okresie użytkowania, nawet pod ciężkim sprzętem.

Wszystko to skutkuje otwarciem „dźwiękowego okna” na system, ujawnieniem jego prawdziwego potencjału, bliższym obcowaniem z muzyką często połączonym z na nowo odkrywanymi „smaczkami” posiadanych nagrań.

Wymiary platformy: 580 x 480 x 140 [ mm ]; Waga netto: 94,0 kg; Dop. obciążenie: 65,0 kg.

Uwaga: ze względu na specyfikę osadzania łożysk – nie ma możliwości późniejszej modernizacji modelu BASIC do ADVANCED.

<< STACORE BASIC | STACORE BASIC+ >>